Nadchodzi wiosna, możesz ją już spotkać i powoli otwierać jej drzwi. Nadchodzi DOBROSTAN, czyli czas dla Ciebie.

Powoli budzimy się do życia, za oknem coraz częściej wita nas słońce, wracają żurawie i pierwsze pączki nieśmiało pojawiają się na trawnikach.

To właśnie teraz myślimy o tym, aby zrobić dla siebie coś dobrego.

w zgodzie ze sobą

małymi krokami

w zgodzie z naszym naturalnym zegarem biologicznym

PRZY ZIELONYM STOLE RUSZA AKCJA
DOBROSTAN

podczas niej, w marcu zapraszam Cię na spotkanie CYKL DOBOWY I ZEGAR NARZĄDÓW, na którym omówię rytm dobowy z uwzględnieniem pracy naszych narządów. Dowiesz się kiedy pracują one najwydajniej, a kiedy lepiej ich nie przeciążać.

Spotkanie odbędzie się w formie 2 godzinnego warsztatu, podczas którego będziesz mogła przeprowadzić autoanalizę. Zaproszę Cię do tego, aby z uważnością i miłością przyjrzała się temu w jaki sposób funkcjonujesz i jesz. Abyś przyjrzała się swojemu stylowi życia i postawiła pierwszy krok w kierunku zmiany.

Jak to będzie wyglądało?

Spotkamy się na zoomie na 2-godzinnych warsztatach.

Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań.

Wszystkie uczestniczki dostaną piękny zegar narządów do wydrukowania oraz pdf z ćwiczeniami.

Zdecydowana? Zapraszam serdecznie!

Wybierz termin, który Ci odpowiada:
Koszt: 39,90 zł
UWAGA: Ze względu na warsztatowy charakter naszego spotkania i na to, że pracujemy z bardzo osobistymi tematami, po warsztatach nie będzie dostępu do nagrania.

A kto za tym stoi?

Nazywam się Edyta Skorupska i od 8 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków mogą ZDZIAŁAĆ CUDA. Wiem to, bo sprawdziłam wszystko na sobie.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Prowadzę we Wrocławiu sezonową szkołę gotowania online. Na moim blogu PRZY ZIELONYM STOLE dzielę się z Tobą przepisami na wspierające zdrowie dania.