ZAPRASZAMY CIĘ NA SPOTKANIE DLA KOBIET

DOBROSTAN

WROCŁAW, 16 WRZEŚNIA O 16:00

„Twoje życie jest ważne, szanuj je. Walcz o to, co dla Ciebie najlepsze” Nathaniel Branden.
Zapraszamy na stworzone specjalnie dla kobiet niezwykłe 3-godzinne warsztaty, które zmienią Twoje spojrzenie na siebie i otaczający Cię świat. Nabierzesz po nich energii i odwagi, aby dokonać znaczących zmian w swoim życiu.

ZAPRASZAMY CIĘ NA SPOTKANIE DLA KOBIET

DOBROSTAN

WROCŁAW, 16 WRZEŚNIA O 16:00

„Twoje życie jest ważne, szanuj je. Walcz o to, co dla Ciebie najlepsze” Nathaniel Branden.
Zapraszamy na stworzone specjalnie dla kobiet niezwykłe 3-godzinne warsztaty, które zmienią Twoje spojrzenie na siebie i otaczający Cię świat. Nabierzesz po nich energii i odwagi, aby dokonać znaczących zmian w swoim życiu.
zdjęcia osób prowadzących warsztaty

Na naszych warsztatach otrzymasz narzędzia niezbędne do wyznaczenia celów i krok po kroku osiągnięcia ich. Chcemy Cię wesprzeć w Twojej drodze do samorealizacji i spełnienia.

Przyjdź na spotkanie z innymi inspirującymi kobietami, które, tak jak Ty, szukają wsparcia, pozytywnych rozmów i motywujących warsztatów. Wspólnie będziemy budować dobrostan, w którym odkryjesz siebie na nowo.

Warsztaty są prowadzone w praktycznej formie, dzięki czemu skupimy się na indywidualnej pracy oraz wspólnych dyskusjach w małych grupach. Naszym celem jest, aby każda uczestniczka jak najwięcej skorzystała z tego spotkania.

Podczas warsztatu skupimy się na filarach poczucia własnej wartości. Dążymy do tego, abyś osiągnęła pełną samoocenę, która pozwoli Ci pewnie stawiać czoła życiowym wyzwaniom, a także daje przekonanie, że zasługujesz na szczęście, powodzenie i osiągnięcie tego, co dla Ciebie najważniejsze.

W trakcie spotkania będziemy wykonywać różnorodne ćwiczenia, które wspomogą podniesienie Twojej samoświadomości i wewnętrznej siły. Zbudujemy razem kilka rytuałów, które będą Cię wspierać każdego dnia na Twojej drodze do sukcesu.

Dołącz do naszych warsztatów i otwórz się na transformację, którą razem osiągniemy. Zyskasz wsparcie, zrozumienie i nowe spojrzenie na siebie. Nie przegap tej unikalnej okazji.
Do zobaczenia na warsztatach!

TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

chcesz dowiedzieć się w jakim miejscu utknęłaś, jeśli chodzi o Twój dobrostan związany z nawykami – zrobimy praktyczne ćwiczenie, które pokaże Ci dokładnie miejsce, w którym jesteś i dzięki temu będziesz mogła określić od czego trzeba zacząć zmianę

chcesz zobaczyć co blokuje Cię w działaniu – a świadomość to pierwszy krok do zmiany – czasem blokują nas małe rzeczy, które powinniśmy zacząć robić zanim dokonamy wielkich zmian

chcesz przyjrzeć się filarom zdrowia i powoli krok po kroku zacząć działać – dzięki takiemu działaniu odzyskasz sprawczość oraz moc. Poprzez zadawanie sobie właściwych pytań nauczysz się efektywnego działania

chcesz poznać metodę jednego dnia, która pomaga nie oglądać się na porażkę i nie odkładać zmiany tylko działać tu i teraz

poszukujesz skutecznych narzędzi, które szybko pomogą Ci podnosić poczucie własnej wartości

potrzebujesz rozpoznać swoje wartości, które stanowią twoje wewnętrzne przekonania i przewodniki, kierujące naszym postępowaniem i pomagają nam określić, tym co uważamy za istotne i ważne. A to jest niezwykle istotne dla naszego psychologicznego dobrostanu i osiągnięcia autentycznego życia.

potrzebujesz na nowo przypomnieć sobie istotne rzeczy, które w sobie lubisz i uświadomić sobie jak jesteś wyjątkowa

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ?

Poczujesz, że bycie w kręgu z kobietami daje ogromną moc, którą możesz wykorzystać w swoim codziennym życiu: w domu i w pracy.

Dowiesz się czego potrzebujesz, doświadczysz, że nie tylko Ty tak masz – poznasz moc kobiecego wsparcia.

Dostaniesz konkretne narzędzia wspierające Cię w budowaniu wspierających nawyków dotyczących zdrowia oraz pewności siebie.

Wspólnie stworzymy atmosferę pełną pozytywnych emocji, gdzie będziesz mogła dzielić swoje doświadczenia i otrzymywać wsparcie od osób, które rozumieją Twoje wyzwania i cele.

Warsztaty będą mocno praktyczne. Nie tylko będziemy rozmawiać o teorii, ale przede wszystkim skoncentrujemy się na konkretnych działaniach i ćwiczeniach. Dzięki temu będziesz miała możliwość wdrożyć wiedzę w życie codzienne, co przyniesie namacalne efekty i zmiany.

Podczas warsztatów będziemy wspierać Cię w odkrywaniu Twojej własnej wartości i mocy. Dowiesz się jakie wartości kierują Twoim życiem i przypomnisz sobie, jak jesteś wyjątkowa. Ta świadomość pozwoli Ci stawać za sobą, podążać za swoimi marzeniami i spełniać swoje cele.

Wierzymy, że dzięki naszym warsztatom zdobędziesz odwagę, by podjąć kroki ku realizacji swoich marzeń. Będziesz miała okazję zbliżyć się do własnego dobrostanu i odnaleźć siłę, aby wpierać siebie na drodze do spełnienia. Nie przegap tej okazji – dołącz do nas i razem wyznaczmy drogę do Twojego sukcesu i satysfakcji!

„Poznanie siebie daje ci moc, aby zmieniać to, co chcesz i co nie odpowiada twoim wartościom.” – Adrienne Posey

Weź udział w warsztatach:

DOBROSTAN
warsztaty

prowadzące: Katarzyna Chmura i Edyta Skorupska

16 września (sobota) od 16:00

Wrocław

czas trwania: 3 godziny

podczas przerwy zapewniamy napary oraz zdrowe i pyszne przekąski

po spotkaniu przewidujemy czas na zadawanie pytań oraz rozmowy

250 zł/osoba

Podczas zamówienia prosimy Cię o podanie numeru telefonu – to spotkanie na żywo, dlatego zależy nam, żeby móc się z Tobą skontaktować, gdyby była taka potrzeba.

DOBROSTAN

Twój czas na zatrzymanie się, zwolnienie
i zadbanie o siebie z miłością.

Kim jesteśmy?

Katarzyna Chmura

trener mentalny i project manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Buduje efektywne zespoły opierające się na zaufaniu, zaangażowaniu i odpowiedzialności za wyniki. Zafascynowana rozwojem osobistym i pomaganiem innym rozwijać skrzydła.

Skoncentrowana na ludziach i rozwiązaniach. Wierzy, że tylko holistyczne podejście do człowieka przynosi maksymalne efekty.

Edyta Skorupska

psychodietetyczka, coach zdrowia, dietetyczka TMC – pomaga kobietom schudnąć zdrowo i bezpiecznie. Bez pośpiechu, we własnym rytmie, z czułością i z troską o potrzeby duszy i ciała. Lubi mówić, że zmiana to droga na którą warto wejść w dobrym towarzystwie.

Wierzy, że zmianę można rozpocząć w każdej chwili życia, idąc małymi krokami w wyznaczonym kierunku.

„Gdy nie wiesz, do którego portu płyniesz, żaden wiatr nie jest dobry.” – Seneka Młodszy