Zapraszam na kurs ZDROWY START
od 4/10 do 24/10

Zacznij już dziś z tym co już masz, by osiągnąć to czego pragniesz.

Holistycznie, ziołowo, coachingowo. Połączymy pracę mentalną i zdrowy styl życia.

Jak w końcu zmienić nawyki, wyglądać atrakcyjnie i zrzucić zbędne kilogramy… nawet jeśli przeczytałaś już setki książek i zaczęłaś już godzić się z tym, że piękne ciało, energiczne życie i doskonałe zdrowie nie są już dla Ciebie.

Czy czujesz się zmęczona, zestresowana i zagoniona w kozi róg? Czy masz już dosyć ciągłego braku energii i życia jak chomik w kołowrotku?

Praca, gotowanie, pranie…ciągniesz prawie dwa etaty.

A gdzie w tym wszystkim jest CZAS DLA CIEBIE?

Gdzie w tym wszystkim jest czas na zadbanie o Twoje potrzeby, Twoje nawyki żywieniowe, Twój ruch, sen i redukcję stresu.

Być może już wiele razy obiecywałaś sobie, że:

-zaczniesz jeść zdrowo,

-będziesz się wysypiać,

-uprawiać sport

i pić więcej wody… i jak dotąd nic z tego nie wyszło.

Twój zapał trwał kilka dni, a potem po prostu, zmęczona rygorami, odpuszczałaś. Może czujesz się tak, jak ja kiedyś… przemęczona, zajadająca emocje, otępiała i ciężka.

Chcę, abyś wiedziała, że przeszłość nie równa się przyszłości.

Nie dasz rady jechać do przodu samochodem, patrząc wciąż w lusterko.

Skoncentruj się na tym, co możesz zrobić już dziś, aby ruszyć z miejsca, w którym jesteś, i poprawić swoją sytuację.

Może znasz to straszne uczucie, gdy w przymierzalni wskakujesz w kolejne jeansy, a one zupełnie na Ciebie nie pasują?

Frustracja, złość, chęć na coś słodkiego… po co walczyć i się starać, skoro i tak mi nie wychodzi???

Jeśli choć raz pomyślałaś, że to, co napisałam, jest o Tobie, to czytaj dalej…

Zatrzymaj się i pomyśl…

Żyjemy w świecie przebodźcowania. Czytasz o modnych dietach, superodchudzaniu i wspaniałych rozwiązaniach, które mogłyby nam pomóc w mgnieniu oka. Książki i modne diety obiecują, że w dwa tygodnie staniesz się mega szczupła, mega zdrowa i mega wysportowana.

Jednak nic nie udaje się wprowadzić w życie. Czas pędzi i w codziennej gonitwie nie masz ani chwili na realizację tego, o czym marzysz.

A dobre nawyki żywieniowe, odpowiednia ilość snu, ruch i redukcja stresu przez właściwe oddychanie, to jest właśnie coś, co może pomóc.

Już od dawna, pracując z kobietami, widzę, że spychają swoje potrzeby na dalszy plan. Zawsze jest ktoś, o kogo chcą lub powinny zadbać: mąż, dzieci, pies, kot. Dlatego postanowiłam stworzyć kurs ZDROWY START – to właśnie w nim krok po kroku zadbasz o swoje potrzeby, nauczysz się wyznaczać cele i cieszyć się nawet z małych sukcesów.

Zaczniesz żyć spokojniej, pełniej, jeść zdrowiej i pić więcej wody bez zmuszania się i katowania dietami i rygorami.

Odkryjesz, co jest ważne dla Ciebie, i zastosujesz to. Zobaczysz, jak to, że Ty stajesz się bardziej pewna siebie, dbająca o siebie i kochająca siebie, wpływa na Ciebie i innych. Zaczniesz żyć świadomie i będziesz słuchać swojego ciała, które mówi do Ciebie w każdej minucie Twojego życia.

Nazywam się Edyta Skorupska i od 10 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków mogą ZDZIAŁAĆ CUDA.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Ze swoimi klientkami spotykam się na sesjach on-line, organizuję warsztaty oraz inspirujące kobiece wyjazdy w góry i konferencje dla kobiet.

Moją misją jest to, aby Twoja droga zmiany stała się łatwiejsza i radośniejsza. Ze mną osiągniesz to co zaplanowałaś! Wspieram kobiety w zwiększaniu pewności siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia oraz w to, że masz w sobie siłę, aby wejść na ścieżkę zmiany bez względu na wiek i miejsce, w którym utknęłaś. Marzę o tym, aby kobiety zaczęły słuchać swojego ciała i spojrzały na siebie z troską oraz szacunkiem.

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, stworzyłam kurs on-line ZDROWY START, aby Twoja droga do zmiany mogła być krótsza i abyś w trakcie niej miała się na kim oprzeć.

Wyobraź sobie, że zaczynasz działać małymi krokami i czujesz, że każdego dnia robisz dla siebie coś dobrego. Twoje ciało pomimo tego, że jesz obfite posiłki czuje się lekko, a ubrania zaczynają być luźne. Masz więcej energii na co dzień, dlatego twoje życie odzyskuje moc i w końcu czujesz, że zaczynasz żyć pełnią. Budzisz się co rano i dokładnie wiesz, co masz robić i jaką ścieżką iść, aby cały dzień był super fajny.

W końcu pijesz więcej wody, dzięki czemu Twoja skóra robi się gładsza, a Twoje ciało zaczyna lepiej funkcjonować, a rodzina i znajomi mówią Ci, że odmłodniałaś i coraz lepiej wyglądasz.

Wiem co sobie myślisz: pewnie trafiłam na kolejną dietę cud, która obiecuje coś nierealnego. Nic z tych rzeczy!

Wiem, że już czytałaś tego typu oferty, wiem, że jesteś sceptyczna i doskonale to rozumiem. Musisz wiedzieć, że ZDROWY START jest zupełnie czymś innym i mam na to dowody.

Agnieszka Talarek

Kurs pomógł mi w końcu pić regularnie odpowiednią ilość wody oraz nie podjadać między posiłkami. Zachęcam do niego osoby, które zmagają się z otyłością, kiepską kondycją fizyczną oraz uzależnieniem od słodyczy

Aleksandra Doerffer

Zdrowy Start w znacznym stopniu pozwolił mi na ustalenie priorytetów i planowanie małych kroków prowadzących do celu. Kurs poleciłabym moim znajomym, otwartym na zmiany.

Danusia Richter

Po kursie Zdrowy Start mam bardziej poukładane w głowie i łatwiej mi przychodzi odmawianie sobie rzeczy, które mi nie służą.

Renata Burnell

Trudno mi wyrazić słowami moją ogromną wdzięczność za cały ten kurs, za ciepło i troskę, jaką czułam od osoby prowadzącej, Edyty. Dziękuję za daną nadzieję, że moje zdrowie jest w dużym stopniu w moich rękach i mogę zacząć zmiany małymi kroczkami już od dzisiaj ?

Małgosia Jakubiszyn

Edytko, Twoje przygotowanie, zaangażowanie, cierpliwość do odpowiadania na pytania, chęć dzielenia się wiedzą, inspirowanie i motywowanie… za to serdecznie dziękuję i bardzo doceniam!

Polecam kurs każdej osobie, która chce zmienić nawyki żywieniowe i zadbać o swoje zdrowie, a której potrzeba jeszcze trochę zewnętrznego wsparcia prowadzącej i grupy, gdyż motywacja wewnętrzna jest ciut za słaba.

Basia Wardziukiewicz

Kurs powinien przejść każdy, kto zdaje sobie sprawę, że powinien coś zmienić, że podąża w stronę kłopotów ze zdrowiem. Edytko, w kursie największe wrażenie zrobiła na mnie Twoja życzliwość, cierpliwość, odpowiadanie na pytania, motywowanie. W tym momencie chciałabym Cię uściskać i podziękować za to, że jesteś i jaka jesteś. Pomagasz wielu osobom zmienić życie, wskazujesz kierunki i dajesz siłę, aby w siebie uwierzyć.

A gdybym Ci powiedziała, że nie będziesz musiała ciągle się katować. Że na imprezie u cioci będziesz mogła zjeść tort, a w czasie weekendu napić się lampkę wina.

Tutaj nie chodzi o to, aby narzucać sobie rygor, bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Im większy rygor tym większe odbicie. Nauczysz się jeść świadomie, wybierać świadomie i żyć świadomie.

Aby osiągnąć lepsze rezultaty, dokonuj lepszych wyborów i zmieniaj nawyki, bo to one tworzą Twoje lepsze życie.

Wyobraź sobie, że:

zaczynasz działać małymi krokami i czujesz, że robisz dla siebie coś dobrego i tak krok po kroku wprowadzasz mikrozmiany które prowadzą Cię do wspaniałych rezultatów

masz więcej energii na co dzień, dlatego twoje życie odzyskuje moc, budzisz się wreszcie wyspana i z uśmiechem na ustach

budzisz się co rano i wiesz, co masz robić i jaką ścieżką iść – masz prosty plan, który realizujesz i który działa – i jest on wygodny jak dobrze dobrana sukienka

pijesz więcej wody, dzięki czemu Twoja skóra robi się gładsza, a Twoje ciało zaczyna lepiej funkcjonować, znajome pytają o to, co takiego robisz, że tak dobrze wyglądasz?

ruszasz się każdego dnia i wiesz, że to, co robisz, jest dla ciebie dobre, bo ruch jest idealnie dobrany do Ciebie – nie podążasz za aktualną moda tylko za potrzebami własnego ciała

nie masz mgły mózgowej – zadania w pracy dosłownie „palą Ci się w rękach”

dzięki zdrowemu stylowi życia powoli i systematycznie gubisz zbędne kilogramy raz na zawsze – decydujesz, że jest to trwała zmiana a nie chwilowy kaprys na modną dietę

skupiasz się na sobie i wiesz, że to Ci służy – bo każda zmiana zaczyna się od Ciebie – jesteś kobietą mocy i wiesz, że aby dawać innym sama musisz być napełniona

uczysz się wyznaczać cele i wprowadzasz tę naukę w czyn, co skutkuje wzrostem pewności siebie – zaczynasz realizować swoje cele i spełniać marzenia – świadomie!

wiesz, że nie warto marnować życia na wieczne odkładanie rzeczy na później, bo żadnego później może już nie być – zżyjesz tu i teraz

wzrasta Twoja pewność siebie i poczucie sprawczości – dzięki temu, że poznajesz siebie, rozwijasz się i masz kontakt ze wspaniałymi kobietami

wiesz, jak rozprawić się z wewnętrznym krytykiem, i nie jesteś już niewolnicą wymówek – wiesz, że każdy musi zmierzyć się z porażką – i to jest ok!

z większą łatwością gotujesz zdrowe potrawy – wiesz już co powinnaś jeść aby czuć się dobrze i aby wspierać swoje ciało w dobrym funkcjonowaniu każdego dnia

Podoba Ci się to? Jeśli tak, przekonaj się, że zdrowy styl życia to nie katorga i ciągłe wyrzeczenia.
To może być przyjemność!

Czym jest Zdrowy Start?

Kurs online

gdziekolwiek jesteś, kiedykolwiek masz czas – kurs potrwa 3 tygodnie, ale możesz przerabiać go w swoim tempie, wtedy, kiedy to dla Ciebie wygodne. Bez dojazdów i ustalonych godzin, w których musisz się gdzieś pojawić.

Wsparcie

zmiana bywa trudna – dlatego w kursie Zdrowy Start masz wsparcie moje i grupy, która przechodzi przez podobny proces i zmaga się z podobnymi trudnościami i razem z Tobą będzie świętować kolejne kroki i sukcesy.

Realna zmiana

Zmiana nawyków związanych ze zdrowiem nie jest łatwa, bo często zaniedbywałyśmy je latami – ale jednocześnie da Ci bardzo realne rezultaty: więcej energii, lepsze samopoczucie, gładsza skóra – to tylko niektóre z nich.

Co zawiera kurs?

ponieważ wiem, że jesteś zabiegana to przygotowałam dla Ciebie krótkie, wspierające lekcje na każdy dzień – będziesz ich mogła wysłuchać kiedy chcesz i ile razy chcesz

3 moduły – uwalniane co tydzień na platformie dedykowanej kursowi, dzięki czemu nie zarzucę Cię wszystkimi materiałami na raz, tylko będziesz mogła przerabiać je sukcesywnie

zadania i ćwiczenia do indywidualnej pracy – jest to niezbędne, aby kurs przyniósł Ci efekt, więc będziesz miała do wykonania naprawdę małe zadania, więc nawet jak jesteś zapracowana to spokojnie zdążysz je zrobić

checklisty, po to, aby żaden z punktów Ci nie umknął

pomocne materiały do druku, bo dobrze jest mieć wszystko na piśmie, wtedy Twoje wyczekane efekty przyjdą szybciej

transkrypcję – jeśli będziesz wolała czytać, niż słuchać i oglądać

dostęp do platformy kursowej z Twoim indywidualnym hasłem i loginem – dostajesz dostęp do kursu na rok

3-tygodniowe wsparcie w tajnej grupie na fb, bo w grupie działa się o wiele łatwiej co zaznaczają wszystkie moje klientki

możliwość zadawania pytań, na które będę odpowiadała co tydzień na naszej grupie na fb – odpowiem na każde Twoje pytanie, a jeśli nie znajdę odpowiedzi to zaproszę do współpracy specjalistów w danym temacie

dostęp do 3 spotkań on-line o tematyce wsparciowej i żywieniowej, które poprowadzę osobiście i na których dostaniesz ode mnie kolejne ważne wskazówki – dowiesz się jak jeść, aby cieszyć się zdrowiem i piękną sylwetką – sposób życia dopasujesz do siebie a nie do aktualnej modnej diety

nagrania w których opowiem o 3 najważniejszych problemach, z którymi mierzą się kobiety: insulinooporności, problemach z tarczycą i zajadaniu emocji

mnóstwo pozytywnej energii, bo to ona pobudza do działania i daje kopa

3 sesje oddechowe z instruktorką metody oddychania Butejko – Agnieszką Ciechowicz

wsparcie grupy megainspirujących kobiet

BONUSY:

Nagranie o zajadaniu emocji

Nagranie o niedoczynności tarczycy

Nagranie o insulinooporności

Nagranie o metodzie oddychania wg Butejki

Nagranie o tym jak zielona żywność funkcjonalna wpływa na zdrowie kobiet

Wiele inspirujących i smacznych przepisów – będą udostępniane na naszej grupie

PRZY ZAKUPIE OPCJI PREMIUM

Masz dostęp do SEZONOWEJ SZKOŁY ROŚLINNEGO GOTOWANIA ONLINE – co miesiąc dostajesz kilka inspirujących receptur. Wszystkie dania są wegetariańskie i mocno wspierają Twoje zdrowie. Na platformie kursowej znajdziesz film oraz przepisy do wydruku.

Wysyłam Ci pod wskazany adres CHLORELLĘ I JĘCZMIEŃ oraz umawiam się z Tobą na 30-minutową indywidualną konsultację, aby dopasować do Ciebie dawkowanie tej zielonej żywności funkcjonalnej, która w niezwykły sposób wspiera nasze zdrowie i oczyszcza organizm. Po zakupie odezwę się do Ciebie, aby ustalić pod jaki adres mam wysłać Ci jęczmień i chlorellę.

Roczny dostęp do kursu ODPORNOŚĆ DLA CAŁEJ RODZINY – podczas którego dowiesz się jak skutecznie wzmocnić pracę układu odpornościowego i wreszcie przestać chorować. W kursie znajdziesz receptury wzmacniające zdrowie (hit: zupa mocy i kompot regenerujący płuca), oraz omówienie takich tematów: odporność u dzieci, stres a odporność, czy sen wpływa na odporność, odżywianie i odporność, czy twoja odporność bierze się z brzucha, cukier – wróg Twojej odporności (wartość kursu to 479).

Specjalnie dla osób, które zdecydowały się na opcję kursu z oczyszczaniem zorganizuję dodatkowe spotkanie – datę potwierdzę po 4 października.

Czas na decyzję

Chcesz o coś zapytać zanim dołączysz do kursu? Napisz do mnie na adres kontakt@przyzielonymstole.pl albo skorzystaj z formularza.