Jeśli trudno Ci się zmobilizować i masz wrażenie, że wciąż wracasz do punktu startu, to przygotowałam program, który może Ci pomóc.

ZIELONE DROGOWSKAZY

To program dla kobiet które chcą zmienić nawyki żywieniowe, schudnąć i czuć się lepiej. To program dla Ciebie – spotkamy się w grupie 4 kobiet na wspierających sesjach online i będziemy pracować nad zdrowiem, ale też nad negatywnymi przekonaniami, które trzymają Cię w szachu.

.

Zobacz co mówią mówią uczestniczki zeszłych edycji ZIELONYCH DROGOWSKAZÓW

Przed dołączeniem do programu moim największym problemem związanym ze zdrowiem było podjadanie i jedzenie późno wieczorem i w nocy. Mastermind ogromnie mi pomógł! Zauważyłam, że kiedy odżywiam się zdrowo, bardzo poprawia się humor i ogólnie wzrasta samoocena wiec zmiana jest diametralna na podłożu psychicznym. Najlepsze dla mnie były super atmosfera, ważne informacje i motywacja między dziewczynami. Polecam ten program każdemu, kto chce zmiany i jest na nią gotowy.

Asia

Dołączyłam do programu, bo czułam, że potrzebuję wsparcia z zewnątrz, a w najbliższym otoczeniu nie mogłam go znaleźć. Zanim zaczęłyśmy wierzyłam, że tylko wspólna (mam na myśli członków najbliższej rodziny) zmiana nawyków żywieniowych może przynieść sukces – podczas naszej pracy zrozumiałam, że to ja pragnę zmiany i nie mogę do tego zmuszać innych. A zauważyłam, że inni widząc jakich zmian doświadczam, sami zaczynają się mną inspirować. Teraz mam motywację, bo fizycznie i psychicznie odczułam różnicę. Nie chcę wracać do poprzednich nawyków.

Karolina

Zdecydowałam się na udział w tym programie z powodu nadwagi, moim problemem było obżarstwo. Moja wielka zmiana to regularne, zdrowe posiłki, chociaż wcześniejsze zaplanowanie wszystkich zmian, czyli np. przygotowywanie posiłków z wyprzedzeniem, żeby nie robić tego na wariata, nie było łatwe – dzięki ustalaniu celów zobaczyłam, że mogę planować, co będę jadła, i w ten sposób zapanować nad tym, co jem. Zdecydowanie polecam!

Katarzyna

Czułam, że nie odżywiam się prawidłowo i chciałam to zmienić – przed programem nie zwracałam uwagi na to, co jem i dlaczego. Moje cele były nie duże, ale przez to realne do osiągnięcia i utrzymania. Myślę, że wszystkie zostaną w moim życiu na dłużej. Bardzo ważne było dla mnie wsparcie ze strony Edyty. Polecam taką grupę osobom, które mają już jakąś świadomość własnych błędów żywieniowych, ale jeszcze nie do końca wiedzą co z nimi zrobić.

Basia

Jak wyglądają Zielone Drogowskazy?

Co tydzień przez 2 miesiące będziemy spotykały się na sesję on-line grupie, która chce zmienić nawyki żywieniowe – będziemy wyznaczać cele i realizować je, krok po kroku.

Dostaniesz konkretną wiedzę, odpowiedzi na pytania, merytoryczne wsparcie, ćwiczenia do pracy pomiędzy spotkaniami, wsparcie grupy. Co musisz dać z siebie? Zaangażowanie (to Twoja zmiana!), czas na nasze spotkania raz w tygodniu, wsparcie dla pozostałych uczestniczek.

A kto za tym stoi?

Edyta Skorupska – Twój coach zdrowia

Jako coach i specjalista psychodietetyki pracuję z ludźmi, którzy chcą nauczyć się zdrowego odżywiania, nie zajadać emocji i odzyskać kontrolę nad swoim ciałem.

Pomagam schudnąć i zrozumieć własne emocje oraz stworzyć pozytywny obraz własnego ciała i odzyskać poczucie własnej wartości.