MENOPAUZA to czas na uważność skierowaną do wnętrza.

Zapraszam Cię na  wyjazd dla kobiet PRZY ZIELONYM STOLE. Tym razem, w pięknym kobiecym kręgu pochylimy się nad tematem MENOPAUZY, która jest wyjątkowym i pięknym czasem w życiu kobiety.

Będziemy rozmawiać o odżywianiu, ziołach, suplementach. Będziemy razem gotować i pić ziołowe napary. Pójdziemy w góry, aby się spocić i zostawić za sobą troski codziennych dni, których w ostatnim czasie mamy bardzo dużo. Będziemy biegać w rytmie slow, ale przede wszystkim będziemy celebrować naszą kobiecość.

Już od 14 do 16 października spotkamy się w pięknym domu gościnnym u Kasi i Lokusza (U LOKUSZA), gdzie w atmosferze siostrzeństwa spędzimy razem weekend.

A co dla Ciebie przygotowałam?

 Spotkania w kręgu. Uważne, spokojne, obecne spotkania w kobiecy kręgu – będziemy poruszały tematy bliskie naszym kobiecym sercom.

 Wykłado-warsztaty na temat menopauzy. Będziemy rozmawiały o tym co jeszcze (oprócz odżywiania) jest ważne w kontekście zdrowia kobiety w tym pięknym czasie jakim jest menopauza.

 Warsztaty zdrowego gotowania. Spotkamy się w kuchni gdzie wspólnie przygotujemy sezonową i roślinną kolację. W trakcie gotowania opowiem Ci o tym jak najlepiej łączyć produkty i co jeść, aby czuć się dobrze, zdrowo i energicznie. Zwrócimy uwagę na to co jeść gdy zbliżamy się do menopauzy i jak możemy się do niej przygotować dietetycznie.

 Poranny slow jogging czyli bieganie bez zadyszki, z uśmiechem na ustach, którym będziemy rozpoczynały każdy dzień. Dowiesz się na czym polega ta metoda i dlaczego stała się moim ostatnim puzzlem w układance pod tytułem zdrowie. Wprowadzę Cię w nią krok po kroku, opowiem o Profesorze Tanace, który ją stworzył i o możliwościach jakie niesie dla Ciebie. Jestem instruktorem slow joggingu, więc będziesz w dobrych rękach.

 Wycieczka w góry. Pójdziemy w góry, na cudowną wyprawę, która doładuje nasze baterie. W drodze zazwyczaj dzieje się magia. Będą rozmowy, śmiech a może poleci też jakaś łezka. W czasie odpoczynku porozmawiamy o uważności.

 Relacje i przyjaźnie, które pozostają do końca życia. Wyjazdy dla kobiet mają niezwykłą moc. Możemy w bezpiecznym dla nas środowisku otworzyć serca i rozmawiać o tym, co nosimy zakopane przez wiele lat. Na każdym takim wyjeździe rodzą się nowe przyjaźnie, nowe grupy wsparcia i nowe pomysły.

 Pyszne dania kuchni wegańskiej. Jedziemy do pięknego miejsca, w którym Kasia i Lokusz zadbają o to, abyśmy byli dobrze i zdrowo nakarmieni. Wszystkie posiłki będą robione na miejscu z lokalnych produktów. Być może uda nam się namówić Lokusza, aby pokazał nam jak robi domowy chleb i aby podzielił się swoim zakwasem. Kasia jest mistrzynią jeśli chodzi o nietuzinkowe smaki w kuchni i autorką książki z przepisami: „Slow West Wege”.

14-16 października 2022 Potoczek

Koszt 990 zł

wszystkie miejsca są już zajęte

Kilka spraw technicznych:

Spotykamy się w bardzo małym gronie (tylko 12 osób) i będziemy mieszkały w pokojach 4-osobowych z łazienkami. Oprócz domu, w którym będziemy mieszkać, istnieje jeszcze możliwość zamieszkania w małym, pięknym 4-osobowym domku. Już sam pobyt w nim jest bardzo relaksujący, bo jego okno to żywy obraz. Jeśli chcesz z 3 przyjaciółkami zająć ten domek to odezwij się do mnie.

Dojazd na miejsce spotkania jest we własnym zakresie. Jeśli masz jakieś pytania to pisz do mnie śmiało. Zazwyczaj robimy tak, że spotykamy się we Wrocławiu i jedziemy razem po 4 osoby w aucie. Już wtedy poznajemy się i mamy dobry czas.

Dokąd jedziemy?

A kto za tym stoi?

Nazywam się Edyta Skorupska i od 8 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków mogą ZDZIAŁAĆ CUDA. Wiem to, bo sprawdziłam wszystko na sobie.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Prowadzę we Wrocławiu sezonową szkołę gotowania online. Na moim blogu PRZY ZIELONYM STOLE dzielę się z Tobą przepisami na wspierające zdrowie dania.