100% bezpłatne szkolenie online + PREZENT!
.
Czy marzysz o tym, aby raz na zawsze pozbyć się zbędnych kilogramów?

Szukasz diety cud albo pigułki, która – najlepiej w jedną noc – pomoże Ci pozbyć się tego, czego nie chcesz w sobie zaakceptować?

Szukasz winowajców wśród glutenu, cukru, alkoholu, ale być może gdzieś w środku cichy głos podpowiada, że tak naprawdę Ty sama masz większy wpływ na swoje życie niż Ci się wydaje?

Lubisz jeść i boisz się, że dieta popsuje Ci radość z życia, bo tak bardzo lubisz przytulać się do czekolady?

Jeśli w tych pytaniach znalazłaś choć jedno, które dotyczy Ciebie, to serdecznie zapraszam Cię na spotkanie online, na którym opowiem Ci o 3 sposobach na to, żeby Twoja dieta nareszcie była skuteczna.

Kto za tym stoi?

Nazywam się Edyta Skorupska i od 7 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków mogą ZDZIAŁAĆ CUDA.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Prowadzę we Wrocławiu sezonową szkołę gotowania. Ze swoimi klientkami spotykam się na sesjach on-line, organizuję warsztaty oraz inspirujące kobiece wyjazdy w góry i konferencje dla kobiet.

Moją misją jest to, aby Twoja droga zmiany stała się łatwiejsza i radośniejsza. Wspieram kobiety w zwiększaniu pewności siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia oraz w to, że masz w sobie siłę, aby wejść na ścieżkę zmiany bez względu na wiek i miejsce, w którym utknęłaś. Marzę o tym, aby kobiety zaczęły słuchać swojego ciała i spojrzały na siebie z troską oraz szacunkiem.

Jestem szczęśliwą żoną oraz mamą jedenastoletniej Tosi, trzynastoletniego Bartka i piętnastoletniego Kuby.

Zdecydowana? Wskakuj na pokład!

.