100% bezpłatne szkolenie online + PREZENT!
.

Czy marzysz o tym, aby Twoje dziecko:

  • zaczęło jeść zdrowiej i nie żywiło się tylko batonami i bułkami z serem?
  • jadło więcej warzyw i owoców?
  • piło wodę zamiast słodkich gazowanych napojów?
  • siadało z całą rodziną do posiłku zamiast jeść przed telewizorem?

Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Zapraszam Cię na spotkanie online, na którym zdradzę Ci 7 moich pomysłów na to co robię jako potrójna mama, aby moje dzieci jadły i żyły zdrowiej.

Zapisz się już dziś, bo na żywo czeka tylko 20 miejsc!

Kto za tym stoi?

Nazywam się Edyta Skorupska i od 7 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków mogą ZDZIAŁAĆ CUDA.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Prowadzę we Wrocławiu sezonową szkołę gotowania. Ze swoimi klientkami spotykam się na sesjach on-line, organizuję warsztaty oraz inspirujące kobiece wyjazdy w góry i konferencje dla kobiet.

Moją misją jest to, aby Twoja droga zmiany stała się łatwiejsza i radośniejsza. Wspieram kobiety w zwiększaniu pewności siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia oraz w to, że masz w sobie siłę, aby wejść na ścieżkę zmiany bez względu na wiek i miejsce, w którym utknęłaś. Marzę o tym, aby kobiety zaczęły słuchać swojego ciała i spojrzały na siebie z troską oraz szacunkiem.

Jestem szczęśliwą żoną oraz mamą jedenastoletniej Tosi, trzynastoletniego Bartka i piętnastoletniego Kuby.

Zdecydowana? Zapraszam serdecznie!

.