100% bezpłatne szkolenie online + PREZENT!
.

Chcesz zmienić nawyki, schudnąć kilka kilogramów i poczuć się lepiej?

Stawiasz wszystko na jedną kartę – od stycznia zapisujesz się na siłownie i zaczynasz liczyć kalorie…a po miesiącu starań nie masz już siły, aby to wszystko ciągnąć dalej.

A gdyby tak zacząć działać metodą małych kroków – wolniejszą, ale skuteczną. Co Ty na to?

Metoda małych kroków naprawdę działa – jestem tego świetnym przykładem. To właśnie dzięki niej osiągam swoje cele w bezpieczny i przyjazny dla siebie sposób.

Nie walcz ze sobą, nie walcz z jedzeniem, nie walcz z kilogramami – bo walka to zazwyczaj droga donikąd.

Zapraszam Cię na darmowe spotkanie online na którym opowiem Ci o małych nawyczkach, które tworzą makro sukcesy.

Kto za tym stoi?

Nazywam się Edyta Skorupska i od 7 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków mogą ZDZIAŁAĆ CUDA.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Prowadzę we Wrocławiu sezonową szkołę gotowania. Ze swoimi klientkami spotykam się na sesjach on-line, organizuję warsztaty oraz inspirujące kobiece wyjazdy w góry i konferencje dla kobiet.

Moją misją jest to, aby Twoja droga zmiany stała się łatwiejsza i radośniejsza. Wspieram kobiety w zwiększaniu pewności siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia oraz w to, że masz w sobie siłę, aby wejść na ścieżkę zmiany bez względu na wiek i miejsce, w którym utknęłaś. Marzę o tym, aby kobiety zaczęły słuchać swojego ciała i spojrzały na siebie z troską oraz szacunkiem.

Jestem szczęśliwą żoną oraz mamą jedenastoletniej Tosi, trzynastoletniego Bartka i piętnastoletniego Kuby.

Zdecydowana? Zapraszam serdecznie!

.