SPÓJRZ W STRONĘ SIEBIE… NIE POZWÓL ABY HAŁAS CUDZYCH OPINII ZAGŁUSZYŁ TWÓJ WEWNĘTRZNY GŁOS.

Chcę Cię zaprosić na wyjazd, który może odmienić Twoje życie. Na wyjazd, podczas którego spojrzysz w stronę siebie. Zatroszczysz się o swoje ciało, o umysł, o uważność. Zatroszczysz się o odżywianie. A wszystko, niespiesznie, w rytmie slow, w otoczeniu przyrody, pięknego wnętrza i kręgu cudownych, wspierających kobiet.

Zapraszam Cię do tego, aby przez 3 dni spojrzeć w stronę siebie. Z uważnością popatrzeć na swoje potrzeby, z miłością przytulić wewnętrzne dziecko i z mądrością nakarmić ciało.

Może przez cały rok (a nawet przez całe lata dbałaś tylko o potrzeby innych) i Twoje baterie są już totalnie wyczerpane. Ciągle w biegu, ciągle niedospana, ciągle nie Ty na pierwszym miejscu.

Pandemia, dwa etaty, pranie, gotowanie. To wszystko nie sprzyja temu, aby spojrzeć w stronę siebie.

 

Już od 17 do 19 września spotkamy się w pięknym domu gościnnym u Kasi i Lokusza (U LOKUSZA), gdzie w atmosferze siostrzeństwa spędzimy razem weekend.

A co dla Ciebie przygotowałam?

Spotkania w kręgu. Uważne, spokojne, obecne spotkania w kobiecy kręgu – będziemy poruszały tematy bliskie naszym kobiecym sercom.

Mini wykłady na temat zdrowia kobiet. Będziemy rozmawiały o tym co jeszcze (oprócz odżywiania) jest ważne w kontekście zdrowia kobiety. Uważność, sen, zatroszczenie się o siebie, ruch odpowiednio dobrany, poznanie swoich wartości, zadbanie o emocje.

Warsztaty zdrowego gotowania. Spotkamy się w kuchni gdzie wspólnie przygotujemy sezonową i roślinną kolację. W trakcie gotowania opowiem Ci o tym jak najlepiej łączyć produkty i co jeść, aby czuć się dobrze, zdrowo i energicznie. Opowiem też o zagrożeniach jakie płyną ze sklepowych półek i o tym jak sobie z nimi radzić.

Poranny slow jogging czyli bieganie bez zadyszki, z uśmiechem na ustach, którym będziemy rozpoczynały każdy dzień. Dowiesz się na czym polega ta metoda i dlaczego stała się moim ostatnim puzzlem w układance pod tytułem zdrowie. Wprowadzę Cię w nią krok po kroku, opowiem o Profesorze Tanace, który ją stworzył i o możliwościach jakie niesie dla Ciebie. Jestem instruktorem slow joggingu, więc będziesz w dobrych rękach.

Wycieczka w góry. Pójdziemy w góry, na cudowną wyprawę, która doładuje nasze baterie. W drodze zazwyczaj dzieje się magia. Będą rozmowy, śmiech a może poleci też jakaś łezka. W czasie odpoczynku porozmawiamy o uważności.

Relacje i przyjaźnie, które pozostają do końca życia. Wyjazdy dla kobiet mają niezwykłą moc. Możemy w bezpiecznym dla nas środowisku otworzyć serca i rozmawiać o tym, co nosimy zakopane przez wiele lat. Na każdym takim wyjeździe rodzą się nowe przyjaźnie, nowe grupy wsparcia i nowe pomysły.

Pyszne dania kuchni wegańskiej. Jedziemy do pięknego miejsca, w którym Kasia i Lokusz zadbają o to, abyśmy byli dobrze i zdrowo nakarmieni. Wszystkie posiłki będą robione na miejscu z lokalnych produktów. Być może uda nam się namówić Lokusza, aby pokazał nam jak robi domowy chleb i aby podzielił się swoim zakwasem. Kasia jest mistrzynią jeśli chodzi o nietuzinkowe smaki w kuchni i autorką książki z przepisami: „Slow West Wege”.

17-19 września 2021 Potoczek.

Koszt 990 zł

Kilka spraw technicznych:

Aby zarezerwować sobie miejsce na wyjazd musisz wpłacić bezzwrotną zaliczkę 150zł (całkowity koszt to 990zł). Jeśli z powodów pandemii będę musiała przełożyć wyjazd to będziesz już na liście 🙂 A jeśli przed samym wyjazdem okaże się, że nie możesz jechać to spokojnie możesz zaprosić kogoś w zastępstwie.

Spotykamy się w bardzo małym gronie (tylko 12 osób) i będziemy mieszkały w pokojach 4 osobowych z łazienkami. Jeśli chcesz zabrać ze sobą 3 koleżanki i zająć cały pokój to istnieje taka możliwość.

Dojazd na miejsce spotkania jest we własnym zakresie. Jeśli masz jakieś pytania to pisz do mnie śmiało: skorupska.edyta@wp.pl

Kto pomoże Ci uważnie zająć się sobą?

Edyta Skorupska

Zapraszam Cię na wspólny wyjazd. Organizuję takie wyjazdy od wielu lat i zawsze są wspaniałe i pełne inspiracji. Mam doświadczenie w prowadzeniu grup 25 osobowych, ale jestem też współorganizatorką konferencji dla Kobiet na terenie całej Polski.

Jestem psychodietetyczką, coachą zdrowia, trenerką zdrowia i roślinnego gotowania. Jestem certyfikowanym instruktorem slow joggingu. Wierzę, że nasz wspólny wyjazd pomoże Ci w postawieniu pierwszego, mocnego kroku w kierunku zmiany nawyku żywieniowych, ale też w kierunku siebie – czyli najważniejszej osoby w Twoim życiu.