Zapraszam Cię na 3 dniowe wyzwanie

CUDOWNE ZUPY

Zupy to wspaniałe danie, które znamy od najmłodszych lat. Często ich smak kojarzy nam się z Mamą, albo babcią. Ich terapeutycznego wpływu na nasze zdrowie nie trzeba nikomu udowadniać. Wzmacniają, odżywiają i nawadniają. Zupy to Twój sprzymierzeniec w odchudzaniu i w budowaniu zdrowych nawyków.

ZUPA TO CUD

Dobrze przygotowana dostarczy Twojemu organizmowi wszystkich składników odżywczych i pomoże zrezygnować z nadmiernego przejadania się. Dlatego już dziś zapraszam Cię na wyzwanie CUDOWNE ZUPY.

Koszt wyzwania jest bardzo niski, po to, abyś mogła być z nami bez wymówek. To tylko 29,90 zł.

A co dla Ciebie przygotowałam?

  • przepisy na 6 pysznych zup, które bez problemu przygotujesz w domu (możesz od razu gotować dla całej rodziny – niech też skorzystają, a potem zostawić je w Waszym menu)
  • dokładną rozpiskę co jeść, dzięki czemu wyzwanie stanie się bardzo proste – wszystko będziesz miała podane na tacy (podam Ci też namiary na sklepy, w których możesz kupić sprawdzone przeze mnie termosy na zupy)
  • codzienny planner, który jest moim autorskim narzędziem do tego, aby każda zmiana była łatwa i przyjazna (do samodzielnego wydruku), dzięki niemu będziesz mogła działać celowo i z głową. Już po 3 dniach zobaczysz wspaniałe efekty.
  • dostaniesz też przepis na wspaniałą herbatkę detoksykującą, która wspomoże Twój układ trawienny i dzięki której trawienie stanie się łatwiejsze (ma pyszny smak i zapach – moi klienci ją uwielbiają)
  • dostaniesz e-book z dodatkami do zup – będziesz go mogła wydrukować i korzystać z niego już zawsze
  • dodatkowo, abyś czułą się komfortowo nasze wyzwanie będzie miało dedykowaną mu grupę na fb, na której odpowiem na wszystkie Twoje pytania

Wyzwanie CUDOWNE ZUPY bardzo Ci się opłaci.

Będziemy działać z grupą radosnych, wspierających osób, będziesz jadła prosto ale odżywczo, nie będziesz musiała zastanawiać się co ugotować bo dostaniesz ode mnie konkretne wskazówki i receptury.

Wyzwanie potrwa 3 dni od 24 do 26 stycznia. Na 3 dni przed wyzwaniem dostaniesz wszystkie materiały, abyś mogła spokojnie się przygotować.

A kto za tym stoi?

Cześć – nazywam się Edyta Skorupska i jestem zupoholiczką! Pomagam schudnąć zdrowo i bezpiecznie. Prowadzę bloga: www.przyzielonymstole.pl na którym znajdziesz wiele inspiracji do zdrowego i radosnego gotowania. Jestem psychodietetykiem, dietetykiem TMC, instruktorem slow joggingu. Stworzyłam szkołę roślinnego gotowania online. Z serca zapraszam Cię na wyzwanie CUDOWNE ZUPY.