Wciąż nie dajesz sobie rady ze zmianą nawyków żywieniowych? Masz wiele wymówek, które skutecznie blokują Cię przed zmianą? Nie wiesz jak ruszyć z miejsca w którym utknęłaś? Jesz nieregularnie, byle co, podjadasz i zajadasz emocje?

Jeśli choć raz pomyślałaś sobie… tak, to co napisałaś jest o mnie to serdecznie zapraszam Cię na wyzwanie

ZE ZMIANĄ CI DO TWARZY.

Zaczynamy już 1 sierpnia.

W bezpiecznej grupie na Fb będziemy razem zmieniać nawyki… nie tylko żywieniowe.

Krok po kroku będziemy uczyć się pić więcej wody i wprowadzać aktywność fizyczną do naszego życia. Nauczymy się jak żyć pełniej, bardziej świadomie i witalnie.

Jeśli chcesz:

– zacząć zmieniać nawyki żywieniowe małymi kroczkami

– zacząć uprawiać sport

– pić więcej wody

– zacząć lepiej dbać o swoje zdrowie

– poznać wspaniałych i pełnych pasji ludzi …to ten projekt jest dla Ciebie.

Zapisz się już dziś i zaproś znajomych. Razem zadbajmy o nasze dobre nawyki.

Co Cię czeka, jeśli dołączysz do naszego wyzwania?

przez pierwszy tydzień każdego miesiąca będziemy motywować Cię do wspólnej aktywności fizycznej i do picia wody i wielu innych rzeczy, które będą wspierać Twoje zdrowie

zaczniesz mieć więcej energii

być może zapragniesz odżywiać się zdrowiej

dołączysz do grona ludzi, którzy wierzą, że zmiana jest możliwa bez względu na wiek i miejsce w którym utknęłaś

zobaczysz, że dbanie o siebie nie jest takie trudne i że wszystko zaczyna się od pierwszego kroku i zmiany myślenia

Kto za tym stoi?

Edyta Skorupska

Nazywam się Edyta Skorupska i od 7 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków żywieniowych MOGĄ ZDZIAŁAĆ CUDA.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Prowadzę we Wrocławiu sezonową szkołę gotowania. Ze swoimi klientkami spotykam się na sesjach on-line, organizuję warsztaty, kobiece, inspirujące wyjazdy w góry i konferencje dla kobiet.

Moją misją jest to, aby Twoja droga zmiany stała się łatwiejsza i radośniejsza. Wspieram kobiety w zwiększaniu pewności siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia oraz w to, że masz w sobie siłę do tego, aby wejść na ścieżkę zmiany bez względu na swój wiek i miejsce w którym utknęłaś. Marzę o tym, aby kobiety zaczęły słuchać swojego ciała oraz spojrzały na siebie z troską i szacunkiem.

Iza Moskalik

Wierzę w to, że zmiana jest możliwa w każdym wieku i sama się o tym przekonałam. W ciągu ostatniego roku zmieniłam swoją dietę na zdrowszą i zaczęłam regularnie uprawiać slow jogging. Zmiana mojego wyglądu i myślenia oraz  dużo lepsze wyniki badań zachęcają innych do tego, aby iść tą samą drogą.