Jeśli czujesz że Twoje samopoczucie i zdrowie nie są w najlepszej kondycji to zapraszam Cię do tego, aby najbliższe 2 miesiące spędzić razem ze mną przy zielonym stole.
Jeśli trudno Ci się zmobilizować i masz wrażenie, że wciąż wracasz do punktu wyjścia w zmianie nawyków żywieniowych, to przygotowałam program, który może Ci pomóc.

ZIELONE DROGOWSKAZY

To unikatowy, autorski program dla kobiet które chcą zmienić nawyki żywieniowe, chcą poznać siebie lepiej, chcą schudnąć albo po prostu chcą czuć się dobrze we własnym ciele.

To program dla Ciebie.

Spotkania odbywają się online, w kameralnej grupie 4 kobiet

Zobacz co mówią mówią uczestniczki zeszłych edycji ZIELONYCH DROGOWSKAZÓW

Przed dołączeniem do programu moim największym problemem związanym ze zdrowiem było podjadanie i jedzenie późno wieczorem i w nocy. Mastermind ogromnie mi pomógł! Zauważyłam, że kiedy odżywiam się zdrowo, bardzo poprawia się humor i ogólnie wzrasta samoocena wiec zmiana jest diametralna na podłożu psychicznym. Najlepsze dla mnie były super atmosfera, ważne informacje i motywacja między dziewczynami. Polecam ten program każdemu, kto chce zmiany i jest na nią gotowy.

Asia

Dołączyłam do programu, bo czułam, że potrzebuję wsparcia z zewnątrz, a w najbliższym otoczeniu nie mogłam go znaleźć. Zanim zaczęłyśmy wierzyłam, że tylko wspólna (mam na myśli członków najbliższej rodziny) zmiana nawyków żywieniowych może przynieść sukces – podczas naszej pracy zrozumiałam, że to ja pragnę zmiany i nie mogę do tego zmuszać innych. A zauważyłam, że inni widząc jakich zmian doświadczam, sami zaczynają się mną inspirować. Teraz mam motywację, bo fizycznie i psychicznie odczułam różnicę. Nie chcę wracać do poprzednich nawyków.

Karolina

Zdecydowałam się na udział w tym programie z powodu nadwagi, moim problemem było obżarstwo. Moja wielka zmiana to regularne, zdrowe posiłki, chociaż wcześniejsze zaplanowanie wszystkich zmian, czyli np. przygotowywanie posiłków z wyprzedzeniem, żeby nie robić tego na wariata, nie było łatwe – dzięki ustalaniu celów zobaczyłam, że mogę planować, co będę jadła, i w ten sposób zapanować nad tym, co jem. Zdecydowanie polecam!

Katarzyna

Czułam, że nie odżywiam się prawidłowo i chciałam to zmienić – przed programem nie zwracałam uwagi na to, co jem i dlaczego. Moje cele były nie duże, ale przez to realne do osiągnięcia i utrzymania. Myślę, że wszystkie zostaną w moim życiu na dłużej. Bardzo ważne było dla mnie wsparcie ze strony Edyty. Polecam taką grupę osobom, które mają już jakąś świadomość własnych błędów żywieniowych, ale jeszcze nie do końca wiedzą co z nimi zrobić.

Basia

A co konkretnie dla Ciebie przygotowałam?

Koło zdrowia, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę z przekonaniami, które nie są wspierające, metodę małych kroków, uważność w jedzeniu, emocje na talerzu i wiele innych zagadnień po przepracowaniu których łatwiej będzie Ci ruszyć z miejsca.

Znajdziesz też swoje dlaczego, które pomoże Ci wytrwać na drodze zmiany.

Zielone drogowskazy to program, który może stać się Twoim kołem ratunkowym, dzięki któremu dopłyniesz na bezpieczny i suchy ląd. Jeśli chcesz trwałych efektów to zapraszam Cię na wspólną wyprawę, do wspaniałego świata zdrowych nawyków i psychodietetyki.

Cena 750 zł

Spotkania odbywają się w środy od 18:00 do 20:00. Zaczynamy w kwietniu.

A kto za tym stoi?

Edyta Skorupska – Twój coach zdrowia

Jako coach i specjalista psychodietetyki pracuję z ludźmi, którzy chcą nauczyć się zdrowego odżywiania, nie zajadać emocji i odzyskać kontrolę nad swoim ciałem.

Pomagam schudnąć i zrozumieć własne emocje oraz stworzyć pozytywny obraz własnego ciała i odzyskać poczucie własnej wartości.