Jak w końcu zmienić nawyki, wyglądać atrakcyjnie i zrzucić zbędne kilogramy… nawet jeśli przeczytałaś już setki książek i zaczęłaś już godzić się z tym, że piękne ciało, energiczne życie i doskonałe zdrowie nie są już dla Ciebie.

Czy czujesz się zmęczona, zestresowana i zagoniona w kozi róg? Czy masz już dosyć ciągłego braku energii i życia jak chomik w kołowrotku?

Praca, gotowanie, pranie…

A gdzie w tym wszystkim jest CZAS DLA CIEBIE?

Gdzie w tym wszystkim jest czas na zadbanie o Twoje potrzeby, Twoje nawyki żywieniowe, Twój ruch, sen i redukcję stresu

Być może już wiele razy obiecywałaś sobie, że zaczniesz jeść zdrowo, będziesz się wysypiać, uprawiać sport i pić więcej wody… i jak dotąd nic z tego nie wyszło. Twój zapał trwał kilka dni, a potem po prostu, zmęczona rygorami, odpuszczałaś. Może czujesz się tak, jak ja kiedyś… przemęczona, zajadająca emocje, otępiała i ciężka.

Chcę, abyś wiedziała, że przeszłość nie równa się przyszłości.

Nie dasz rady jechać do przodu samochodem, patrząc wciąż w lusterko.

Skoncentruj się na tym, co możesz zrobić już dziś, aby ruszyć z miejsca, w którym jesteś, i poprawić swoją sytuację.

Może znasz to straszne uczucie, gdy w przymierzalni wskakujesz w kolejne jeansy, a one zupełnie na Ciebie nie pasują? Frustracja, złość, chęć na coś słodkiego… po co walczyć i się starać, skoro i tak mi nie wychodzi???

Jeśli choć raz pomyślałaś, że to, co napisałam, jest o Tobie, to czytaj dalej…

Zatrzymaj się i pomyśl…

Żyjemy w świecie przebodźcowania. Czytasz o modnych dietach, superodchudzaniu i wspaniałych rozwiązaniach, które mogłyby nam pomóc w mgnieniu oka. Książki i modne diety obiecują, że w dwa tygodnie staniesz się mega szczupła, mega zdrowa i mega wysportowana.
Jednak nic nie udaje się wprowadzić w życie. Czas pędzi i w codziennej gonitwie nie masz ani chwili na realizację tego, o czym marzysz.

A dobre nawyki żywieniowe, odpowiednia ilość snu, ruch i redukcja stresu…

to jest właśnie coś, co może pomóc.

Już od dawna, pracując z kobietami, widzę, że spychają swoje potrzeby na dalszy plan. Zawsze jest ktoś, o kogo chcą lub powinny zadbać: mąż, dzieci, pies, kot.Dlatego postanowiłam stworzyć kurs ZDROWY START – to właśnie w nim krok po kroku zadbasz o swoje potrzeby, nauczysz się wyznaczać cele i cieszyć się nawet z małych sukcesów.

Zaczniesz żyć spokojniej, pełniej, jeść zdrowiej i pić więcej wody bez zmuszania się i katowania dietami i rygorami. . Odkryjesz, co jest ważne dla Ciebie, i zastosujesz to. Zobaczysz, jak to, że Ty stajesz się bardziej pewna siebie, dbająca o siebie i kochająca siebie, wpływa na Ciebie i innych. Zaczniesz żyć świadomie i będziesz słuchać swojego ciała, które mówi do Ciebie w każdej minucie Twojego życia.

Nazywam się Edyta Skorupska i od 7 lat pomagam kobietom takim jak Ty z sukcesem zmieniać nawyki żywieniowe. Wiem, że profilaktyka, ruch i zmiana nawyków mogą ZDZIAŁAĆ CUDA.

Jestem psychodietetykiem, coachem zdrowia, dietetykiem TMC i instruktorem slow joggingu. Prowadzę we Wrocławiu sezonową szkołę gotowania. Ze swoimi klientkami spotykam się na sesjach on-line, organizuję warsztaty oraz inspirujące kobiece wyjazdy w góry i konferencje dla kobiet.

Moją misją jest to, aby Twoja droga zmiany stała się łatwiejsza i radośniejsza. Wspieram kobiety w zwiększaniu pewności siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Wierzę w holistyczne podejście do zdrowia oraz w to, że masz w sobie siłę, aby wejść na ścieżkę zmiany bez względu na wiek i miejsce, w którym utknęłaś. Marzę o tym, aby kobiety zaczęły słuchać swojego ciała i spojrzały na siebie z troską oraz szacunkiem.

Jestem szczęśliwą żoną oraz mamą jedenastoletniej Tosi, trzynastoletniego Bartka i piętnastoletniego Kuby.

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, stworzyłam kurs on-line ZDROWY START, aby Twoja droga do zmiany mogła być krótsza.

Wyobraź sobie, że zaczynasz działać małymi krokami i czujesz, że każdego dnia robisz dla siebie coś dobrego. Twoje ciało pomimo tego, że jesz obfite posiłki czuje się lekko, a ubrania zaczynają być luźne. Masz więcej energii na co dzień, dlatego twoje życie odzyskuje moc i w końcu czujesz, że zaczynasz żyć pełnią. Budzisz się co rano i dokładnie wiesz, co masz robić i jaką ścieżką iść, aby cały dzień był super fajny.

W końcu pijesz więcej wody, dzięki czemu Twoja skóra robi się gładsza, a Twoje ciało zaczyna lepiej funkcjonować, a rodzina i znajomi mówią Ci, że odmłodniałaś i coraz lepiej wyglądasz.

Wiem co sobie myślisz: pewnie trafiłam na kolejną dietę cud, która obiecuje coś nierealnego. Nic z tych rzeczy!

Wiem, że już czytałaś tego typu oferty, wiem, że jesteś sceptyczna i doskonale to rozumiem. Musisz wiedzieć, że ZDROWY START jest zupełnie czymś innym i mam na to dowody.

A co mówią moje klientki o tym kursie?

Kurs pomógł mi w końcu pić regularnie odpowiednią ilość wody oraz nie podjadać między posiłkami. Zachęcam do niego osoby, które zmagają się z otyłością, kiepską kondycją fizyczną oraz uzależnieniem od słodyczy

Agnieszka Talarek

Trudno mi wyrazić słowami moją ogromną wdzięczność za cały ten kurs, za ciepło i troskę, jaką czułam od osoby prowadzącej, Edyty. Dziękuję za daną nadzieję, że moje zdrowie jest w dużym stopniu w moich rękach i mogę zacząć zmiany małymi kroczkami już od dzisiaj 🙂

Renata Burnell

Edytko, Twoje przygotowanie, zaangażowanie, cierpliwość do odpowiadania na pytania, chęć dzielenia się wiedzą, inspirowanie i motywowanie… za to serdecznie dziękuję i bardzo doceniam!

Polecam kurs każdej osobie, która chce zmienić nawyki żywieniowe i zadbać o swoje zdrowie, a której potrzeba jeszcze trochę zewnętrznego wsparcia prowadzącej i grupy, gdyż motywacja wewnętrzna jest ciut za słaba.

Małgosia Jakubiszyn

Po kursie Zdrowy Start mam bardziej poukładane w głowie i łatwiej mi przychodzi odmawianie sobie rzeczy, które mi nie służą.

Danusia Richter

Zdrowy Start w znacznym stopniu pozwolił mi na ustalenie priorytetów i planowanie małych kroków prowadzących do celu. Kurs poleciłabym moim znajomym, otwartym na zmiany.

Aleksandra Doerffer

Kurs powinien przejść każdy, kto zdaje sobie sprawę, że powinien coś zmienić, że podąża w stronę kłopotów ze zdrowiem. Edytko, w kursie największe wrażenie zrobiła na mnie Twoja życzliwość, cierpliwość, odpowiadanie na pytania, motywowanie. W tym momencie chciałabym Cię uściskać i podziękować za to, że jesteś i jaka jesteś. Pomagasz wielu osobom zmienić życie, wskazujesz kierunki i dajesz siłę, aby w siebie uwierzyć.

Basia Wardziukiewicz

A gdybym Ci powiedziała, że nie będziesz musiała ciągle się katować. Że na imprezie u cioci będziesz mogła zjeść tort, a w czasie weekendu napić się lampkę wina.

Tutaj nie chodzi o to, aby narzucać sobie rygor, bo to nie prowadzi do niczego dobrego. Im większy rygor tym większe odbicie. Nauczysz się jeść świadomie, wybierać świadomie i żyć świadomie.

Aby osiągnąć lepsze rezultaty, dokonuj lepszych wyborów i zmieniaj nawyki,

bo to one tworzą Twoje lepsze życie

Wyobraź sobie, że:

 zaczynasz działać małymi krokami i czujesz, że robisz dla siebie coś dobrego

masz więcej energii na co dzień, dlatego twoje życie odzyskuje moc

budzisz się co rano i wiesz, co masz robić i jaką ścieżką iść

pijesz więcej wody, dzięki czemu Twoja skóra robi się gładsza, a Twoje ciało zaczyna lepiej funkcjonować

ruszasz się każdego dnia i wiesz, że to, co robisz, jest dla ciebie dobre

nie masz mgły mózgowej

dzięki zdrowemu stylowi życia powoli i systematycznie gubisz zbędne kilogramy raz na zawsze

skupiasz się na sobie i wiesz, że to Ci służy

uczysz się wyznaczać cele i wprowadzasz tę naukę w czyn, co skutkuje wzrostem pewności siebie

wiesz, że nie warto marnować życia na wieczne odkładanie rzeczy na później, bo żadnego później może już nie być

wzrasta Twoja pewność siebie i poczucie sprawczości

wiesz, jak rozprawić się z wewnętrznym krytykiem, i nie jesteś już niewolnicą wymówek

z większą łatwością gotujesz zdrowe potrawy.

Podoba Ci się to? Jeśli tak, przekonaj się, że zdrowy styl życia to nie katorga i ciągłe wyrzeczenia. To może być przyjemność!

A co znajdziesz w kursie?

 ponieważ wiem, że jesteś zabiegana to przygotowałam dla Ciebie krótkie, wspierające lekcje na każdy dzień

3 moduły – uwalniane co tydzień na platformie dedykowanej kursowi, dzięki czemu nie zarzucę Cię wszystkimi materiałami na raz, tylko będziesz mogła przerabiać je sukcesywnie

zadania i ćwiczenia do indywidualnej pracy – jest to niezbędne, aby kurs przyniósł Ci efekt, więc będziesz miała do wykonania naprawdę małe zadania, więc nawet jak jesteś zapracowana to spokojnie zdążysz je zrobić

checklisty, po to, aby żaden z punktów Ci nie umknął

pomocne materiały do druku, bo dobrze jest mieć wszystko na piśmie, wtedy Twoje wyczekane efekty przyjdą szybciej

transkrypcję – jeśli będziesz wolała czytać, niż słuchać i oglądać

dostęp do platformy kursowej z Twoim indywidualnym hasłem i loginem

3-tygodniowe wsparcie w tajnej grupie na fb, bo w grupie działa się o wiele łatwiej co zaznaczają wszystkie moje klientki

możliwość zadawania pytań, na które będę odpowiadać co tydzień na naszej grupie na fb – odpowiem na każde Twoje pytanie, a jeśli nie znajdę odpowiedzi to zaproszę do współpracy specjalistów w danym temacie

dostęp do 3 spotkań on-line o tematyce wsparciowej i żywieniowej, które poprowadzę osobiście i na których dostaniesz ode mnie kolejne ważne wskazówki

4 e-booki z przepisami, które będziesz sobie mogła zapisać na komputerze albo wydrukować – dzięki tym przepisom Twoje gotowanie stanie się bardziej różnorodne i zdrowsze

mnóstwo pozytywnej energii, bo to ona pobudza do działania i daje kopa

wsparcie grupy megainspirujących kobiet

Z sercem zatroszcz się o ciało i ducha!

Kurs umieszczony jest na specjalnej, dedykowanej platformie. Dostęp do niego masz, kiedy chcesz i z jakiego miejsca na świecie chcesz!

Ja wiem, że udział w tym kursie może zmienić bardzo wiele w Twoim życiu. Rozumiem też, że możesz mieć obawy, dlatego daję Ci całkowitą gwarancję satysfakcji.

Masz 30 dni – jeśli uznasz, że ten kurs jest zupełnie bezwartościowy i kompletnie nic dobrego nie wniósł do Twojego życia, napisz do mnie. Zwrócę Ci wszystkie zainwestowane pieniądze.

STARTUJEMY JUŻ 27 STYCZNIA

Przygotowałam kurs w trzech wariantach, abyś mogła wybrać taki rodzaj pracy, jaki jest najbliższy Twojemu sercu. Robię to też po to, aby każda kobieta, która chce do niego dołączyć, mogła sobie na to pozwolić. W najdroższej opcji kurs kosztuje tyle, ile jedna kajzerka kupowana każdego dnia przez cały rok.

Zgodzisz się ze mną, że to niewiele za kurs, który pomoże Ci zmienić tak wiele i ruszyć z miejsca?

Który z pakietów wybierasz?

PAKIET PODSTAWOWY – 249 zł

– wszystkie materiały kursowe

– zamknięta grupa na fb, w której możesz zadawać pytania i uzyskać moje indywidualne wsparcie

– 3 szkolenia on-line na grupie

– platforma kursowa – bezterminowy dostęp

PAKIET ROZSZERZONY – 349 zł

– wszystkie materiały kursowe

– zamknięta grupa na fb, w której możesz zadawać pytania i uzyskać moje indywidualne wsparcie

– 3 szkolenia on-line na grupie

– platforma kursowa – bezterminowy dostęp

– 4 e-booki z przepisami

– kurs mailowy o tym, jak pić więcej wody

– webinar jak skutecznie wprowadzać zmianę

PAKIET VIP – OGRANICZONA LICZBA MIEJSC – 20 SZTUK – 449 zł

– wszystkie materiały kursowe

– zamknięta grupa na fb, w której możesz zadawać pytania i uzyskać moje indywidualne wsparcie

– 3 szkolenia on-line na grupie

– platforma kursowa – bezterminowy dostęp

– 4 e-booki z przepisami

– kurs mailowy o tym, jak pić więcej wody

– webinar jak skutecznie wprowadzać zmianę

– 1 indywidualna sesja on-line lub przez telefon

– nagranie webinaru „3 sposoby na to, aby Twoja dieta była nareszcie skuteczna”

ZNIKAJĄCE BONUSY:

Jeśli kupisz kurs:

do 12 stycznia do końca dnia – konsultacja telefoniczna, 30 minut

do 20 stycznia – zeszyt coachingowy

DODATKOWY BONUS
we wszystkich poziomach kursu

e-book – lista 100 sposobów, żeby zadbać o siebie

Kolejna kampania kursowa rusza dopiero w nowym roku, dlatego nie warto zwlekać. Już dziś zainwestuj w swoje zdrowie i zmianę nawyków żywieniowych – to będzie procentować latami.

Hej, hej – ten kurs nie jest dla każdego!
Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

chcesz zmienić nawyki żywieniowe na lepsze i w końcu raz na zawsze nauczyć się jak przestać podjadać

jesteś zalataną pracującą mamą i nie masz czasu na jedzenie (łykasz hot-dogi na stacji, albo wcinasz batoniki popijając je kawą)

urodziłaś jakiś czas temu dzieci i zupełnie nie umiesz poradzić sobie z kilogramami które Ci pozostały

jesteś po 35 roku życia i zdecydowałaś, że nadszedł w końcu czas, aby zadbać nie tylko o rodzinę, ale także o siebie

chcesz motywacji, pierwszej iskierki do tego, aby rozpocząć działanie, a potem chcesz wpaść na właściwe tory i nimi jechać

chcesz pracować w super motywującej grupie kobiet, które będą Cie wspierać na każdym kroku

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

wciąż narzekasz, że chcesz i nie możesz… i tak naprawdę nie zamierzasz tego zmienić

jesteś bardzo zadowolona ze swojego sposobu odżywiania i ze swojego wyglądu

oczekujesz, że sam zakup kursu wykona za Ciebie całą pracę

wszystko wiesz najlepiej i nie jesteś gotowa na to, aby przyjąć coś nowego.

Ale nie przejmuj się, jeśli wciąż czujesz się trochę zagubiona… w końcu już tyle razy próbowałaś.

Zapewne jesteś ciekawa, jak to było u mnie i jak znalazłam dietę i styl życia idealny dla mnie? Już Ci piszę…

Temat był mi bliski od momentu, gdy dwa razy poroniłam, a potem w pierwszej ciąży miałam cukrzycę ciążową i jedynym rozwiązaniem lekarza było podanie mi insuliny.

Powiedziałam wtedy zdecydowane NIE

Od zawsze lubiłam gotować… i czytać! Dlatego niewiele myśląc, kupiłam wszystkie dostępne na rynku książki o zdrowym stylu życia i o odpowiednim odżywianiu. Dużo tego było… wciąż błądziłam, szukając dobrej diety… i wiesz co? Okazało się, że taka zupełnie nie istnieje.

Ignorowałam swoje samopoczucie i sygnały płynące z ciała.

Psychodietetyka, dietetyka TMC i slow jogging pozwoliły mi wszystko sobie poukładać w głowie.

Od kiedy zmieniłam podejście… zmieniło się wszystko. Odzyskałam energię, moja skóra przestała w końcu być sucha, nie zajadam emocji… i mogę patrzeć na ciastka bez pożądania. Nie traktuję swojej diety w kategorii wszystko albo nic! Kawa i czekolada przestały być moimi najbliższymi przyjaciółkami.

Być może już wiele razy obiecywałaś sobie, że jeśli zaczniesz od poniedziałku, to już teraz raz na zawsze… i wszystko się zmieni.

Kurs ZDROWY START może stać się Twoim KOŁEM RATUNKOWYM. Da Ci niezbędne narzędzia do tego, aby w końcu ruszyć z grząskiego miejsca, w którym stoisz.

Kurs przygotowałam dla osób, które szczerze pragną zmiany, które na własnej skórze wypróbowały już niejedną dietę, które już niejeden raz próbowały same zawalczyć o zmianę nawyków żywieniowych. To kurs dla osób, które mają bogatą wiedzę na temat zdrowego odżywiania, które przeczytały setki książek, ale z jakiegoś powodu nie mogą ruszyć z miejsca.

A jeśli Ci powiem, że zajadanie emocji, nadprogramowe kilogramy i brak dbania o siebie to tylko wierzchołek góry lodowej? Jeśli chcesz zmiany i osiągnięcia trwałych efektów, jeśli chcesz w końcu ruszyć z miejsca, a nie tylko krążyć wokół tej samej góry, to zapraszam Cię… na ZDROWY START.

Nie pozwól, aby wewnętrzne bariery stawiane przez Twój umysł powstrzymały Cię przed zmianą. Uwierz w to, że zmieniając nawyki, zmieniasz całe swoje życie.

Pamiętaj, że samo czytanie i słuchanie jeszcze nikomu nie pomogło! To praktyka czyni cuda i gwarantuje rezultaty.

Nie lubię słowa dieta – jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia. To, co jesz, to tylko jeden puzzel – razem znajdziemy inne i ułożymy wspaniały obraz, jakim jest zdrowie.

Nigdy nie przestawaj w siebie wierzyć i nigdy nie pozwól innym na wmówienie sobie, że na zmianę nawyków jest za późno. Zacznij z tym, co masz, i tam, gdzie jesteś. Każdy mały krok jest ważny, każdy prowadzi Cię do celu.

Wiem, wiem… – pomyślisz. – Niejedna książka i niejeden dietetyk obiecywali mi już, że tak właśnie się stanie.

Chcesz wyjść z błędnego koła odchudzania? Chcesz przestać podjadać?

Chcesz w końcu zacząć pić więcej wody? Chcesz poczuć się tak, jak kiedyś, gdy miałaś naście lat?

Chcesz odzyskać energię? Chcesz zacząć myśleć jasno i klarownie? Chcesz odzyskać zdrowy stosunek do jedzenia? Chcesz poczuć się lepiej we własnej skórze? Chcesz cieszyć się lepszym wyglądem bez katowania się modnymi dietami?

To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki.

Dlaczego jeden kurs może zmienić Twoje życie? Dlatego, że zmienił już wiele
innych…

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie odbywa się kurs?
To jest kurs on-line. Wszystkie materiały znajdziesz na dedykowanej mu platformie kursowej.
Kiedy dostanę dostęp do kursu?

Od razu po tym, jak dołączysz do kursu, dostaniesz maila z dostępem do platformy kursowej. Materiały są udostępniane stopniowo, od daty startu kursu. Oczywiście możesz przerabiać kurs w dogodnym dla siebie terminie, natomiast stopniowe przerabianie oraz praca z grupą pomaga wdrażać w życie nabytą wiedzę i umiejętności.

Na jak długo dostaję kurs?
Dostęp do kursu dostajesz raz na całe życie. Możesz logować się na platformie kursowej kiedy chcesz i skąd chcesz.
Czy mogę kupić kurs na prezent?
Jak najbardziej. Napisz do mnie – zorganizujemy to!
Jak mogę zapłacić?
Wybierz wersję kursu powyżej – po kliknięciu w przycisk zostaniesz przeniesiona do sklepu, gdzie podasz potrzebne dane. W kolejnym kroku będzie opcja płatności przelewem.
Czy te płatności są bezpieczne?
Tak, wszystkie płatności obsługuje sprawdzony system Tpay oraz PayPal.
Czy kurs mogę przerobić tylko raz?
Nie, możesz go przerabiać tyle razy, ile chcesz.
Czy to kurs kuchni wegańskiej?
W tym kursie pomogę Ci zmienić dietę na bardziej roślinną, jednak nie musisz być weganką ani chcieć nią zostać – wystarczy, że masz w sobie gotowość na zdrowszą kuchnię pełną warzyw i owoców.